Güvenlik Kamera Sistemleri

Bilginet Bilgisayar olarak; Güvenlik Kamera Sistemleri, CCTV, IP ve AHD Kamera Sistemleri, satış, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz.

Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, kamera kayıt sistemleri kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Maalesef bir güvenlik sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu nedenle bir güvenlik sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

AHD ve IPS Sistemler
Yüksek Çözünürlük

Gece Görüşü
Zifiri Karanlıkta Kayıt

Hareket Algılama
Harekete Duyarlı Kayıt

Mobil İzlenebilirlik
Telefon & Tablet Uyumlu

Suya Dayanıklı
Yağmurda & Karda Kayıt

Kolay Kurulum ve Montaj

Kamera ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli güvenlik ve yönetim araçlarının başında gelmektedir. CCTV sistemleri; imalathaneler, hastaneler, eğitim kurumları, oteller, fabrikalar, konutlar, siteler, alışveriş merkezleri, havalimanları, ofisler vb. izlenmek istenen tüm alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemler, ilgili kişiyi güvenlik problemini değerlendirmesi ve uygun müdahalede bulunabilmesi için bilgilendirir.

Teknolojinin gelişmesi ile network tabanlı sistemler ön plana çıkmaya başlamış ve bunlarla birlikte kullanılan yazılımlar sayesinde akıllı video analizleri daha detaylı yapılmaya başlanmıştır. Sistemler internet, cep telefonu ve akıllı telefonlar üzerinden izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Firmamız, her yıl Türkiye’nin birçok noktasında anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.