Kurumsal Bilgi

Bilginet Bilgisayar 2005 yılında Bilişim Sektörünün Lider firmaları arasında olmak üzere GEBZE/KOCAELİ bölgesinde kurulmuştur.
İş dünyası ve bilgisayar sektöründe yaşanan hızlı gelişmeler karşısında, muhasebe ve sektörel ticari programların pazarlanması, kullanıcılara Eğitim ve destek hizmeti vererek bilişim sektörünün gelişimine ve eğitimine büyük katkılarda bulunmuştur.Kazanmış olduğumuz deneyimlerden artan bayiliklerimiz ve genişleyen müşteri portföyümüzle daha geniş kitleye daha kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bilişim sektörünün hızlı gelişimine aynı şekilde uyum sağlayan şirketimiz tasarım ve e-ticaret alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Kalite Politikamız

 İleri Teknoloji
Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek.

 Yüksek Kalite
Yüksek kalitede ürünler ile hızlı, güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetler sunmak.

 İlkeli Çalışma
Hizmet verdiğimiz müşteriler ve temsil ettiğimiz firmalar ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alarak çalışmak.

 Takım Ruhu
Dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde, çalışanlarımızın eğitimlerle geliştirilmesine olanak sağlayan, takım ruhunun önemini vurgulayan bir iş ortamı oluşturmak.

 Kalite Kontrol
Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek ilkelerimizdir.