Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo, Türkiye’nin yenilikçi yazılım firmalarından biridir. Merkezinde KOBİ’ler olmak üzere, mikro işletmelerden büyük ölçekli kurumsal işletmelere kadar farklı büyüklüklerde uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunmaktadır. Çözüm kümesinde Kurumsal Kaynak Planlama çözümlerinin dışında; Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş akış/Süreç Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İş Analitiği Çözümleri olmak üzere çok sayıda tamamlayıcı çözümleri de olan Logo, uzun yıllardır müşteri sayısı açısından sektörün lideridir.

Bugün ve Yarın için İş Çözümleri

Logo Çözümleri uygun fiyatlı, ultra esnek, hızlı  şekilde uyarlanabilir, şirketin boyutu ve sektör gereklilikleri  doğrultusunda özelleştirilebilir çözümlerdir. Tek kullanıcılı işletmelerden, kurumsal  şirketlere kadar tüm müşteriler için farklı fiyat aralıklarında  çok çeşitli çözümler sunar. Logo çözümleri açık platform,  yüksek performans, en düşük mülkiyet maliyetiyle ortak  çözümler ve platformlar sunar. 

ÇÖZÜMLER

Logo çözümleri teknolojik olarak, 

Hızla kullanıma alınabilir 
Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda fonksiyonları zenginleştirilebilir
Açık platformludur 
Yüksek performansa sahiptir 
Uygun toplam sahip olma maliyeti sunar 
Yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur 

Ayrıca, değer katan teknolojik entegre çözüm ve hizmetlerle firmaların rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu kapsamda, 
e-Devlet Çözümleri 
İş Zekası Çözümleri 
CRM Çözümleri 
e-İş Çözümleri (B2B, B2C) 
Sektörel Çözümler 
Yönetim Karar Destek Sistemleri 
Konsolidasyon ve Uygulamalar Arası Entegrasyon çözümleri sunulmaktadır

Kobi Çözümleri
CRM Çözümleri

ERP ÇözümleriİK Çözümleri